Login Home
Home » Product » SONOFF NSpnel Wifi חכם סצנה קיר מתג חכם בית HMI פנל אחד תרמוסטט שליטה ברז לעבוד עם Alex Siri Yndex אליס| |

SONOFF NSpnel Wifi חכם סצנה קיר מתג חכם בית HMI פנל אחד תרמוסטט שליטה ברז לעבוד עם Alex Siri Yndex אליס| |

SONOFF NSpnel Wifi חכם סצנה קיר מתג חכם בית HMI פנל אחד תרמוסטט שליטה ברז לעבוד עם Alex Siri Yndex אליס| |

(Rating : 4.9 from 17 Review)

US $ 99.86 US $ (- 0%)

Category : Category


קניות מקוונות במחיר הזול ביותר למוצרים לרכב, טלפונים ואביזרים נילווים, למחשבים ואלקטרוניקה, אופנה, בריאות וטיפוח, בית וגן, צעצועים וספורט, חתונה ואירועים ועוד; כמעט כל דבר שתחשבי עליו תהנה ✓ משלוח חינם ברחבי העולם! ✓ זמן

SONOFF NSpnel Wifi חכם סצנה קיר מתג חכם בית HMI פנל אחד תרמוסטט שליטה ברז לעבוד עם Alex Siri Yndex אליס| | :

SONOFF NSpnel Wifi חכם סצנה קיר מתג חכם בית HMI פנל אחד תרמוסטט שליטה ברז לעבוד עם Alex Siri Yndex אליס| |  -2

כיצד להתחבר?

 

אנא צפה את וידאו להלן.

הערות:


טווח השגיאה של מקורה טמפרטורת זיהוי הוא על 4 מעלות צלזיוס, כי את התרמוסטט הוא built-ובgps תושפענה חום פיזור של NSPanel. כאשר שימוש בסצנה הגדרה, אתה יכול מראש טמפרטורת גבוהה יותר מהרגיל, כך את מכשיר יכול לבצע את סצנת בדרך כלל.


SONOFF NSPanel Wifi חכם סצנה קיר מתג האיחוד האירופי ארה"ב חכם תרמוסטט תצוגת מתג כל-ב-אחד שליטה עבור אליס Alexa Google בית

אתה צריך אחד מכשיר כדי מרכזי שליטה מרובה מכשירי חשמל בבית שלך, מאורות, תנורי חימום, קירור, וילונות, דלתות, ו-windows? יעלה על הדעת!! NSPanel יכול לשלוט בכל של אלה מכשירים, מציע משולב HMI פנל עבור בית אוטומציה כי הוא סופר נוח, כל מה שאתה צריך לעשות הוא-אחד ברז.

NSPanel חכם סצנה קיר מתג מצויד עוצמה תרמוסטט וסביבתי חיישנים. אתה יכול להגדיר שונה מקורה טמפרטורות לתקופות שונות של זמן, ו NSPanel באופן אוטומטי להפעיל את חימום או קירור ציוד על פי הגדרת תנאי כדי לשמור את חדר טמפרטורה נוחה. מה יותר, NSPanel יש תרחיש בקרה מבוססת פונקציה, אתה יכול להגדיר מצבים שונים עבור להתעורר, עבודה, בידור, ולישון, ויכול לעבור מצבים בכל זמן.

כזה חזק פנל, איך לשלוט בו? יש שלוש דרכים יכול שליטה SONOFF NSPanel חכם סצנה קיר מתג: להשתמש כפול ערוץ מתגים או מסך מגע קרוב מרחק, להשתמש APP לשלוט כאשר אתה במרחקים ארוכים, קול שליטה להפוך שלך יד משלוח.

אחת ברז כדי חכם בית

NSPanel באופן מרכזי משלב HMI שליטה, חכם בקרת טמפרטורה, וחכם קיר מתג, הפיכת הבית שלך לתוך נוח וחכם מקום.

כל-ב-אחד בקרת מרכז על HMI פנל

מה אם אתה יכול יש דרך פשוטה כדי מרכזי שליטה מרובה מכשירי חשמל בבית שלך, טמפרטורת הסביבה, ולהפעיל מראש סצנות מבוסס על ההעדפות שנבחרו, כל אשר היו רק דרך ברז פשוט?
זה הוא בדיוק מה NSPanel עובד בשבילך: מאורות, קריר, דוד כדי חשמלי חלונות, וילונות, העולם החדש של בית אוטומציה יגרום שלך חכם בית חיים טוב יותר!

מרובה אינטראקטיבי דרכים של שליטה

-מרחק קרוב: נוח שילוב של HMI חכם מגע לוח ערוץ כפול קיר מתג. מתאים קרוב-מרחק שליטה על בהירות, טמפרטורת חדר ועוד.
-התיכון מרחק: סופר אינטליגנטי ורגיש קול שליטה עבור בית אוטומציה באמצעות Alexa, גוגל עוזר או אליס.
-ארוך מרחק: חכם לשלוט בבית שלך באמצעות eWeLink אפליקציה עם שלה בינלאומית תכונות אפילו באופן בחוץ.

חכם תאורת בקלות

NSPanel מעסיק HMI פנל עיצוב כי באופן מרכזי פועל שונים מכשירי חשמל לבית, המאפשר לך לשלוט אותם במיוחד נוח דרך! עם NSPanel שלך העדפות עבור תאורה הם כל כרצונך על זה HMI פנל, להיות זה בהירות, דימר, RGB או צבע טמפרטורה.

גישה מיידית סצנה-התאמה אישית

רוצה ספציפי הגדרת כדי לשמור על טמפרטורה ובהירות של חדר כאשר אתה עובד, שינה או רק צפייה בסרט?
NSPanel מאפשר לך מראש ספציפי תנאים עבור שונה שנבחר סצנות כך אתה יכול הדק אותם בכל זמן. זה אומר שאתה יכול לעבור את צפייה בסרט מצב כדי שעזבו ומצב אחת ברז באופן מיידי להפעיל כל שלך העדפות עבור הסצנה.

קבוצת אינטליגנטי-מנוהל שליטה

לדמיין כי לפעמים כאשר אתה מגיע בית ייתכן רק רוצה להפעיל אחד של אורות וליהנות שלך זמן בשקט, אבל לפעמים ייתכן גם רוצה להפעיל כל האורות כדי בברכה משפחה או חברים.
NSPanel מאפשר לך לשלוט את אותו סוג של חכם בית מכשירים בנפרד או בקבוצות על פי ספציפי העדפות. אתה יכול בקלות לשנות אלה הגדרות כרצונו, נותן לך חופש מוחלט כדי ליהנות חכם בית בדרך שלך.

חכם בקרת טמפרטורה

מצויד מובנה חזק תרמוסטט, וסביבתי חיישנים, את NSPanel מרים את שמסביב טמפרטורה ומאפשר לך הדק שלך חימום או קירור מכשירי כך הם תמיד באופן אוטומטי לשמור את טמפרטורת חדר יציב ולהתאים כדי שהטמפרטורה המועדפת.
במילים אחרות, אתה יכול להיפרד חם או קר טמפרטורת פסגות במיקום שלך!

אישית ומראש את טמפרטורת אתה מעדיף

תרמוסטט הידני מצב מאפשר לך להתאים את טמפרטורת בכל עת שמתאים לך ולשמור אותו אחיד ויציב, בזמן שלה אוטומטי תרמוסטט מצב מספק לך עם אפשרויות אחרות. אתה יכול להגדיר שונה מקורה טמפרטורות בזמנים שונים של היום, ו NSPanel מפעיל את חימום או קירור מכשירי חשמל באופן אוטומטי כדי לשמור את מקורה טמפרטורת של הבית שלך באופן מסוים נקודה על פי לוח זמנים והגדרות.

ערוץ כפול מתג עבור מכשירים טובים יותר שליטה

למרות שאתה יכול לשלוט במספר מכשירים על NSPanel, המכשיר הוא גם מצויד שני עצמאי כפתורים פיזיים, המאפשר לך לשלוט שני מכשירים הנפוצות ביותר בשימוש באופן עצמאי, כמו מה שעשית בעבר!

מרחוק APP שליטה, אין זמן ומרחב הגבלה

עם NSPanel עבודה בצורה מושלמת עם eWeLink App, שלך חכם בית ניסיון יהיה מאוד מוגדל! שליטה על מכשירי חשמל לבית שלך הוא כבר לא מוגבל זמן ומרחב. חוץ מזה שליטה ישירה על לוח, אתה יכול גם לעקוב מרחוק ולשלוט בכל ההיבטים שלך חכם בית באמצעות app.

זמן שלך אוטומציה העדפות

שמור מכשירי המתנה: מגיב קול שליטה
Related Post